O FIRMIE

Jesteśmy firmą, która działa nieprzerwanie na rynku województwa śląskiego od roku 1990.

Świadczymy usługi związane z budową instalacji elektrycznych oraz montażem urządzeń elektrycznych i teletechnicznych w budownictwie. Wykorzystując swoje doświadczenie staramy się podpowiedzieć, doradzić Państwu najlepsze rozwiązanie dla dobrego funkcjonowania instalacji elektrycznej w Państwa domu.

Przy wykonywaniu usług korzystamy z materiałów posiadających odpowiednie atesty i na wszystkie nowo wykonane instalacje elektryczne udzielamy gwarancji. Materiały, które preferujemy przy wykonaniu naszych robót to sprawdzone i pewne produkty w połączeniu z nowymi technologiami, które staramy się wdrażać, sprawiają one, że nasze usługi są zawsze na wysokim poziomie.

Nasza firma jest wyposażona w pełną gamę urządzeń elektroinstalacyjnych oraz środków transportu niezbędnych do sprawnego i fachowego wykonania robót.

Dbamy o Państwa komfort i bezpieczeństwo. Po wykonaniu prac elektroinstalacyjnych wykonujemy pomiary elektryczne, które przeprowadza osoba posiadająca odpowiednie uprawnienia.

Nasza oferta skierowana jest do szerokiego grona odbiorców. Zaufało nam wiele firm i klientów indywidualnych.

Terminowe wykonywanie powierzonych nam prac, oraz konkurencyjne ceny, to podstawowe zasady naszej działalności.

Dlaczego warto z nami współpracować

Szybki czas realizacji

Doskonale zdajemy sobie sprawę, że w biznesie czas to pieniądz. Dlatego zawsze wychodzimy naprzeciw naszym partnerom biznesowym.

Precyzja

Dla nas liczy się dokładność działania, aby powierzone nam zadanie zadowalało cię w 100 %

Wiedza

Wieloletnie doświadczenie spowodowało uznanie dużej liczby naszych partnerów biznesowych. Dołącz do grona osób zadowolonych z naszych usług!

Komunikacja

Masz pytania? Skontaktuj się z ekspertem!